Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

11 kwietnia uczestniczyliśmy w Drodze Krzyżowej ulicami osiedla św.Barbary. Rozpoczęcie miało miejsce o godz. 18-tej na ulicy Iwaszkiewicza, następnie ruszyliśmy w kierunku kościoła Św. Barbary. w trakcie wędrówki rozważaliśmy poszczególne stacje Drogi Krzyżowej. Ostatnia XIV stacja Drogi Krzyżowej miała miejsce w nowobudowanej Świątynii, w której od 10 kwietnia sprawowane są Msze Święte. Panom z Akcji Katolickiej za przygotowanie procesyjnego Krzyża, Wszystkim uczestnikom za wspólną modlitwę, Policji za zapewnienie bezpiecznego przemarszu ulicami naszego osiedla składamy serdeczne podziękowanie Bóg Zapłać !

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., każde zdjęcie podlega ochronie prawa autorskiego. Bez zgody autora zdjęcia nie mogą być publikowane i kopiowane.