Liturgia Na dzień dzisiejszy

Kamery

Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube

Archiwalne Artykuły

19.05.2016 w naszej parafii odbyła się uroczysta Msza Święta połączona z udzieleniem sakramentu bierzmowania młodzieży z klas 3 gimnazjum. Ksiądz Biskup Kazimierz Górny udzielil sakramentu Dojrzałości Chrześcijańskiej młodzieży nie tylko z naszej parafii, ale również młodzieży z parafii Świętej Rodziny (Czekaj) oraz z parafii Michała Archanioła (Witkowice).  Mszę Świętą w intencji młodzieży bierzmowanej wraz z księdzem biskupem i Jego sekretarzem sprawowali proboszczowie,z okolicznych parafii.

Księdzu Biskupowi Kazimierzowi za wygłoszoną homilię, ofiarę Mszy Świętej a przedewszystkim za udzielenie Sakramentu Dojrzałości Chrześcijańskiej składamy serdeczne podziękowanie, Księżom koncelebrującym, Liturgicznej Służbie Ołtarza oraz wszystkim uczestnikom za obecność oraz modlitwę, księżom Piotrowi, Pawłowi, Krzysztofowi za sumienne przygotowanie młodzieży – Bóg Zapłać ! 
W modlitewnej pamięci pamiętajmy również o śp. ks. kanoniku Marianie Łopatce, który przygotowywał młodzież z Czekaja a którego przed kilkudziesięcioma dniami Bóg wezwał do siebie. Polecajmy go również Bogu w naszych modlitwach …

 

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., każde zdjęcie podlega ochronie prawa autorskiego. Bez zgody autora zdjęcia nie mogą być publikowane i kopiowane.