Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XIII Niedziela Zwykła

2 lipca 2023 roku

Dziękujemy wszystkim, którzy w minionym tygodniu otaczali troskliwą opieką nasz kościół, za prace porządkowe, przygotowanie świątyni na niedzielę i za złożoną znaczną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Udzieli 2, kl. 1 i 2.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę. Jak zwykle z pierwszej niedzieli miesiąca przeznaczone są one na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne. Bóg zapłać!

W tym tygodniu spowiedź w czwartek i piątek od godz. 1800.

W czwartek możliwość prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 1800. Na zakończenie adoracji Nowenna ku czci św. Barbary, modlitwy o powołania i błogosławieństwo.

W piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu po Eucharystii.

W liturgii:

– poniedziałek: święto św. Tomasza Apostoła

– sobota : wspomnienie św. Jana z Dukli.

W niedzielę na Mszy świętej o godz. 1130 uroczysty chrzest. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na ławki do kościoła.

We wtorek 11 lipca na nocleg zatrzymuje się w Ropczycach Piesza Pielgrzymka Młodzieży o Trzeźwość Narodu Polskiego. Osoby, które chciałyby zabrać pielgrzymów na nocleg prosimy o zgłaszanie się w Kancelarii Parafialnej lub zakrystii.

Na tablicy ogłoszeń umieszczono informacje dotyczące 46 Pieszej Pielgrzymki

z Rzeszowa na Jasną Górę wraz z adresem mailowym i sposobem rejestracji uczestników. Zapisy do 23 lipca.

Jest do nabycia nowy (wakacyjny) numer Gazetki Ropczyckich Parafii WSPÓLNOTA KRÓLOWEJ RODZIN.