Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

3  stycznia  2021  r.

 

Wszystkim dyżurującym, którzy troszczyli się w minionych dniach o naszą świątynię, dziękujemy za włożoną pracę w sprzątanie, dezynfekcję i przygotowanie kościoła na świąteczną liturgię oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Pułaskiego 39 i 41.

W środę Uroczystość Objawienia PańskiegoTrzech Króli. Na Mszach świętych poświęcenie kredy i kadzidła. Porządek Mszy świętych niedzielny. Składka na tacę przeznaczona jest na misje.

W pierwszy czwartek miesiąca możliwość prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 1730. Na zakończenie adoracji nowenna ku czci św. Barbary.

W przyszłą niedzielę – Chrztu Pańskiego kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Świąteczny wystrój kościoła i śpiew kolęd tradycyjnie pozostaje do Gromnicznej.

Na wieczorne Msze święte i spotkania kolędowe zapraszamy mieszkań:

4 stycznia mieszkańców z ul. Armii Krajowej 1.

5 stycznia mieszkańców z ul. Armii Krajowej 2.

7 stycznia mieszkańców z ul. Armii Krajowej 3.

8 stycznia mieszkańców z ul. Armii Krajowej 8 i 9 oraz Udzieli 1 i 3

 

11 stycznia mieszkańców z ul. Udzieli 2.