Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XIV TYDZIEŃ ZWYKŁY

3 – 10 lipca 2016 roku

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o nasz parafialny kościół za prace porządkowe, za przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego 24 kl. III i 26 A kl. I.

W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Na pół godziny przed wieczorną Eucharystią wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość prywatnej adoracji.

         W piątek 8-go lipca liturgiczne wspomnienie świętego Jana z Dukli.

         W niedzielę – drugą miesiąca na Mszy Świętej o godz. 1130  uroczysty chrzest. Składka na tacę przeznaczona jest na budowę kościoła.

W poniedziałek 11 lipca gościć będziemy uczestników Pieszej Pielgrzymki Trzeźwościowej z Marek koło Warszawy do Miejsca Piastowego. Księża Michalici zapraszają do wspólnego pielgrzymowania.

Prosimy mieszkańców Ropczyc, którzy chcieliby wziąć na nocleg pielgrzymów do siebie, o zgłaszanie się dzisiaj po Mszach Świętych i przez najbliższy tydzień w zakrystii i Kancelarii Parafialnej. Potrzeba około stu miejsc noclegowych.