Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXVII  NIEDZIELA  ZWYKŁA

 4  października  2020  roku

 

Rodzinom, które w minionym tygodniu troszczyły się o parafialną świątynię, dziękujemy za włożoną pracę, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego 24 A kl. 1 i 2.

         Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na cele diecezjalne
i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać!     

W poniedziałek 5 października wspomnienie Świętej Faustyny Kowalskiej.

W środę 7 października Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

W niedzielę – drugą miesiąca na sumie uroczysty chrzest. Ofiary złożone na tacę przeznaczone są na cele budowlane w parafii. W tym dniu przeżywamy XX Dzień Papieski, poświecony pamięci świętego Jana Pawła II.

Zapraszamy przez miesiąc październik do udziału w nabożeństwach różańcowych. Różaniec odmawiamy przed Najświętszym Sakramentem codziennie po wieczornej Eucharystii.

Jest do nabycia nowy numer WSPÓLNOTY Królowej Rodzin – gazetki ropczyckich parafii.  W nim wiele ciekawych, aktualnych artykułów i informacji o wydarzeniach, jakie przezywaliśmy w minionym miesiącu oraz wiadomości o tym co przed nami w październiku.