Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

5 marca 2017

 

Dziękujemy Wszystkim, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę Bóg zapłać!

O dyżur w tygodniu, który się rozpoczyna prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej 2, klatki II i III.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na cele diecezjalne i Seminarium Duchowne.

W przyszłą niedzielę – drugą miesiąca na Mszy Świętej o godz. 1130 uroczysty chrzest. Składka na tacę przeznaczona jest na budowę kościoła.

W tym tygodniu od środy do piątku przeżywamy Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży z Zespołu szkół nr 2.

W okresie WIELKIEGO POSTU zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych. Droga Krzyżowa jest w piątek o godz. 1730 i w niedzielę o godz. 900 (w intencji zmarłych polecanych w wypominkach). Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 1715.

W czwartek 9 marca o godz. 1700 w budynku Szkoły odbędzie się zebranie środowiskowe dla mieszkańców osiedla Świętej Barbary, na które zaprasza Burmistrz Ropczyc. Celem spotkania jest złożenie sprawozdania za miniony rok i przedstawienie planów i zadań do realizacji na rok bieżący.

W piątek 10-go marca w parafii farnej dla naszego dekanatu rozpoczynają się Katechezy Przedmałżeńskie dla osób, które w najbliższych latach planują zawarcie małżeństwa. Pierwsze spotkanie po Mszy Świętej o godz. 1800. Przewidywanych jest sześć spotkań. Dokument z ukończenia Katechezy Przedmałżeńskiej jest konieczny przy spisywaniu protokółu przedślubnego.