Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXVII tydzień zwykły

6 października 2019 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom trzech rodzin z ul. Konarskiego 15, którzy w minionym tygodniu podjęli trud troski o naszą parafialną świątynię, za wszelkie prace porządkowe i przygotowanie kościoła na niedzielę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Konarskiego 9.

Jutro 7-go października liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Najświętszej, którzy umiłowali modlitwę różańcową. Szczególnie liczymy w tym dniu na obecność przedstawicieli Róż Żywego Różańca.

W przyszłą niedzielę – drugą miesiąca na sumie uroczysty chrzest.

Składka na tacę przeznaczona jest na parafialne inwestycje i wykończenie kościoła.

W tym dniu przeżywamy kolejny Dzień Papieski.

W naszej parafii wieczorem Nabożeństwo Fatimskie, które poprowadzi ks. prałat Stanisław BAR były dziekan dekanatu Tarnobrzeg – Południe, proboszcz parafii pw. Świętej Barbary w Tarnobrzegu, budowniczy tamtejszej świątyni. W czasie procesji różańcowej udamy się pod kapliczkę Jezusa Miłosiernego gdzie odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia, wdzięczni za 15 lat obecności na osiedlu figury Jezusa Miłosiernego i codziennej modlitwy grupy parafian, słowami koronki.

Na dzisiejszą niedzielę Arcybiskup Stanisław Gądecki, Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski skierował Słowo Pasterskie do wiernych, dotyczące zbliżających się wyborów. Pełny tekst możemy znaleźć TUTAJ oraz na tablicy ogłoszeń.