Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

Niedziela Chrztu Pańskiego

9 stycznia 2022 roku

 

Dzisiejsza niedziela – Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny czas Bożego Narodzenia.

Dziękujemy dyżurującym przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o nasz kościół, za prace porządkowe i dezynfekcyjne oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Konarskiego 17. Sprzątanie kościoła będzie w czwartek po spotkaniu kolędowym (około 1915 ).

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na cele parafialne. Dziękujemy za ofiary składane w Kancelarii i wpłaty bankowe. Bóg zapłać!

W czwartek 13 stycznia o godz. 2000 kolejne czuwanie fatimskie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W niedzielę o godz. 1100 (czyli na pól godziny przed sumą) zapraszamy na KONCERT kolęd i świątecznych piosenek w wykonaniu nauczycieli, uczniów i absolwentów Szkoły Muzycznej I stopnia w Ropczycach, a także działającego przy parafii zespół Bogu dźwięki. Wykonawcy towarzyszyć nam będą także w czasie liturgii.

 

 

W tym tygodniu kolejne spotkania kolędowe w kościele:

 

10 stycznia – mieszkańcy ul. Udzieli 1,2 i 3

11 stycznia – mieszkańcy ul. Udzieli 4 i 6

12 stycznia – mieszkańcy ul. Armii Krajowej 1i 2

13 stycznia – mieszkańcy ul. Armii Krajowej 3, 8 i 9

14 stycznia – mieszkańcy ul. Żeromskiego1,2,3,4 i 5

15 stycznia – mieszkańcy ul. Żeromskiego 6,7,8,10 i 12.