Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

VI Niedziela Wielkanocna

9 maja 2021 r.

 

Przedstawicielom mieszkańców, którzy w minionym tygodniu podjęli prace przy sprzątaniu, dezynfekcji i przygotowaniu kościoła na niedzielę oraz za złożoną znaczną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Udzieli 4, kl. 3 i 4.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na cele budowlane, za ofiary składane w Kancelarii Parafialnej i wpłaty bankowe. W minionym tygodniu firmie trudniącej się budową kościelnych organów wpłacono 20 tys. euro na organy, które nasza parafia pozyska z Niemiec. Jest to instrument zbudowany i modernizowany w latach osiemdziesiątych. Niestety na usłyszenie ich brzmienia w naszym kościele będziemy musieli poczekać jeszcze około dwóch lat ( tak zajęci są budownicz tych instrumentów)

W czwartek 13-go maja przypada 40-ta rocznica zamachu na Ojca Świętego Jana Pawła II. Wieczorem rozpoczęcie Nabożeństw Fatimskich połączonych z procesją różańcową. W tym dniu gościć będziemy na wieczornej liturgii J. E. ks. bpa Jan Wątrobę Ordynariusza Diecezji Rzeszowskiej, który przewodniczył będzie naszym modlitwom i dokona erygowania nowej Drogi Krzyżowej.

W piątek po wieczornej Mszy Świętej odprawimy Drogę Krzyżową przechodząc już przed nowymi stacjami. Zapraszamy Wszystkich do uczestnictwa w tym wyjątkowym Nabożeństwie Pasyjnym celebrowanym w Okresie wielkanocnym.