Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

X Niedziela Zwykła

9 czerwca 2024 roku

Przedstawicielom dwóch rodzin z ul. Pułaskiego i 53 dziękujemy za troskę o naszą świątynię, za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego (domki) i Kolejowa.

Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na tacę przeznaczone na spłatę zobowiązań za wykonane ławki, za wpłaty bankowe i ofiary składane w kancelarii.

W imieniu ks. Proboszcza Jacka Paseli i parafian z parafii błogosławionego ks. Jana Balickiego w Rzeszowie dziękujemy za pomoc finansową dla tej wspólnoty. Zebrano prawie 8 tys. zł.

W imieniu Izabeli, która już podjęła leczenie w specjalnym ośrodku Fundacji Drzewo Życia w Malawie, dziękujemy za pomoc w zebraniu funduszy na leczenie. Do puszek zebrano ponad 5 tys. zł. Do tej pory na konto fundacji wpłacono 12 tys., a o wpłatę pozostałych 9-ciu poprosiliśmy CARITAS diecezji rzeszowskiej. Dziękujemy za otwarte serce i złożone ofiary Bóg zapłać!

Wszystkim, którzy uczestniczyli w eucharystycznych nabożeństwach w oktawie Bożego Ciała dziękujemy za wspólną modlitwę, Liturgicznej Służbie Ołtarza za posługę, dzieciom za piękne uczestnictwo w procesjach, paniom za przygotowanie feretronów, panu Witoldowi z rodziną za porządkowanie otoczenia kościoła po nabożeństwach. Bóg zapłać!

W czwartek o godz. 1900 zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. Liturgii będzie przewodniczył ks. Ryszard Polański, proboszcz parafii Przemienienia Pańskiego.