Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XIV Niedziela Zwykła

9 lipca 2023 roku

Dziękujemy wszystkim, którzy w minionym tygodniu otaczali troskliwą opieką nasz kościół, za prace porządkowe, przygotowanie świątyni na niedzielę i za złożoną znaczną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Udzieli 2, kl. 3 i 4.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na inwestycje w parafii (nowe ławki do kościoła), za ofiary składane w kancelarii i wpłaty bankowe. Bóg zapłać!

W liturgii:

– wtorek: święto św. Benedykta – Patrona Europy

– środa : wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

– czwartek: wspomnienie św. Świerada i Benedykta

We wtorek 11 lipca przypada 80 rocznica Rzezi Wołyńskiej. W naszych modlitwach w tym dniu módlmy się prawdziwe pojednanie z narodem ukraińskim i życie wieczne dla pomordowanych.

Wieczorem przyjmujemy na nocleg pielgrzymów udających się do Miejsca Piastowego. Prosimy jeszcze o zgłaszanie się chętnych do przyjęcia pątników na nocleg. Pielgrzymi przybędą o godz. 1930.

W czwartek (13 lipca) kolejne nabożeństwo fatimskie, które poprowadzi ks. Andrzej Chmiel pochodzący z naszej parafii, posługujący w parafii pw. Wniebowzięcie NMP w Lutczy. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i procesji różańcowej.