Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXIII   NIEDZIELA   ZWYKŁA

9 września 2018 roku

 

Wszystkim przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu otaczali troską naszą świątynię dziękujemy za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!    O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Konarskiego  nr 9.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na cele budowlane w parafii, za ofiary składane w Kancelarii Parafialnej i wpłaty bankowe. Bóg zapłać!

W środę 12 września Święto Najświętszego Imienia Maryi – odpust w sanktuarium. Msze Święte o godz. 900, 1100,          1630, 1800.

W czwartek kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Msza Święta o godz. 1900, następnie procesja różańcowa. Liturgii będzie przewodniczył ks. Ryszard PIRGA – proboszcz z Małej.

W piątek 14-go września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Pod Krzyżem Milenijnym w Ropczycach-Witkowicach o godz. 1700 Msza Święta i poświęcenie Kamienia 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Organizatorzy serdecznie zapraszają do wspólnej modlitwy w intencji Ojczyzny.

W niedzielę przy Krzyżu III Tysiąclecia na Borkach Chechelskich o godz. 1130 Msza Święta i poświęcenie Pomnika – Skały „KU WOLNOŚCI”. Zapraszamy!

W sobotę wspomnienie liturgiczne Najświętszej Maryi Panny Bolesnej – święto patronalne Apostolstwa Dobrej Śmierci.

O godz. 1700 kolejna pielgrzymka- procesja z ropczyckiej Fary do kościoła Świętego Michała Archanioła w Ropczycach Witkowicach.

W tym dniu organizowana jest przez NSZZ  „Solidarność” Pielgrzymka Ludzi Pracy na Jasną Górę. Wyjazd z przystanku przy ul. Św. Barbary o godz. 1200. Są jeszcze wolne miejsca (tel. do organizatorów 508 519 456).

Rozpoczynamy nowy rok duszpasterski. Spotkania dla przygotowujących się do bierzmowania uczniów klas III Gimnazjum i VIII Szkoły podstawowej będą we wtorki o godz. 1800.

Spotkanie KRĘGU BIBLIJNEGO w przyszły czwartek po wieczornej Eucharystii.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży ma spotkania formacyjne w każdy piątek po wieczornej Mszy Świętej.

Liturgiczna Służba Ołtarza spotyka się w środę o godz. 1630.

 „Oaza” w sobotę o godz.1000.

Sekcja Muzyczna ŚDM zaprasza w czwartki od godz. 1900.

W naszej gminie prowadzone będą bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla osób powyżej 65 -go roku życia. (szczegóły na tablicy ogłoszeń)

Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj do puszek CARITAS możemy złożyć ofiary na pomoc w leczeniu pana Adama. Za ofiary i hojność DZIĘKUJEMY! BÓG ZAPŁAĆ!!!