Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

II  NIEDZIELA  ADWENTU

9 grudnia 2018 roku

 

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na budowę kościoła, za ofiary składane w Kancelarii Parafialnej z okazji różnych posług duszpasterskich i  wpłaty bankowe.

Dziękujemy za ofiary złożone do puszek przeznaczone na Pomoc Kościołowi na Wschodzie. Bóg zapłać!

Wszystkim, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię dziękujemy za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Asnyka – numery nieparzyste od 1 do 17 i numery parzyste od 2 do 28.  .

W czwartek liturgiczne wspomnienie świętej Łucji. O 20-tej „Wieczór Fatimski” . Słowo Boże wygłosi ks. dr hab. Janusz Miąso – profesor Uniwersytetu Rzeszowskiego.

W piątek 14-go grudnia Czuwanie Adwentowe dla wszystkich, a szczególnie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 1800 (będzie możliwość spowiedzi).

W przyszłą niedzielę na Mszę Świętą o godz. 1130 zapraszamy szczególnie dzieci. Będzie do nich skierowane specjalne SŁOWO.

U młodzieży, przed kościołem jest do nabycia bogato ilustrowany, okolicznościowy kalendarz parafialny na przyszły rok i egzemplarze Ewangelii na każdy dzień 2019 roku.

U przedstawicieli parafialnej CARITAS można nabyć świece na stół wigilijny (5 i 12 zł). Przy kaplicy Matki Bożej Fatimskiej wyłożone są tak zwane „Torby miłosierdzia”. Celem akcji jest materialna, przedświąteczna pomoc dla najbardziej potrzebujących. Taką torbę można zabrać ze sobą i do przyszłej niedzieli napełnić trwałymi artykułami żywnościowymi, które poprzez CARITAS zostaną przekazane osobom i rodzinom będącym w trudnej sytuacji materialnej.

Pan Witold w tym tygodniu odwiedzi mieszkańców parafii z opłatkami od godz. 1630 :

poniedziałek:       Żeromskiego 10 i 12

wtorek:                Mehoffera 5  i 7, i dom nr 4

środa:                  Konarskiego 9 i 2

czwartek:             Konarskiego 15 i 17

piątek:                 Piłsudskiego 24 A

sobota (od 900):    domki przy ul. Kraszewskiego, Broniewskiego, Chopina, Moniuszki, Rataja  i    Piłsudskiego (domki).