Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

IV Niedziela Zwykła

1 lutego 2015

 

          Dziękujemy dyżurującym mieszkańcom za prace porządkowe, przygotowanie świątyni na niedzielę i za złożoną znaczną ofiarę. Bóg Zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego nr 2. Sprzątanie kościoła będzie we wtorek wieczorem po rozebraniu dekoracji świątecznych.

 Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na Seminarium Duchowne. Bóg zapłać!

 Jutro 2-go lutego Święto Ofiarowania PańskiegoMatki Bożej Gromnicznej. Msze Święte o godz. 700, 900, 1600 i 1800. Na Mszach Świętych poświecenie gromnic. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary złożone na tacę przeznaczone są na zakony kontemplacyjne w naszej diecezji. W Jaśle jest to klasztor Sióstr Wizytek i w Rzeszowie klasztor Sióstr Karmelitanek.

 Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 1700. W pierwszy czwartek możliwość osobistej adoracji  Najświętszego Sakramentu od godz. 1730.

W sobotę od godz. 800 odwiedziny chorych. Wieczorem od godz. 1700 modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

 W przyszłą niedzielę – drugą miesiąca uroczysty chrzest. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na budowę kościoła.

 Od stycznia tego roku w naszym dekanacie zmienił się czas Katechezy Przedślubnej. Spotkania odbywają się w drugie środy miesiąca w parafii Przemienienia Pańskiego o godz. 1830 (dotąd była to czwarta niedziela miesiąca). Szczegółowe informacje zawarte są na wywieszonym plakacie. Można je uzyskać w Kancelarii Parafialnej i na stronach internetowych.

Katecheza przedmałżeńska w Farze i naszej parafii będzie w czasie Wielkiego Postu, o czym poinformujemy.

 Przypominamy, że do parafii przynależy się przez rzeczywiste zamieszkanie, a nie przez zameldowanie. Przygotowanie do sakramentów odbywać się powinno w parafii zamieszkania. W takiej też parafii otrzymujemy wszelkie zaświadczenie dla świadków bierzmowania, ślubu i rodziców chrzestnych. Dotyczy to zwłaszcza osób mieszkających za granicą.