Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

I TYDZIEŃ WIELKIEGO POSTU

10 marca 2019 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu otaczali troską naszą świątynię, za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i złożoną ofiarę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul Żeromskiego 3.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone budowę kościoła, za ofiary składane w Kancelarii Parafialnej i wpłaty bankowe. Bóg zapłać!

Jak można zauważyć prowadzone są prace przy parkingach i przy otoczeniu kościoła. Prosimy o korzystanie z nowych miejsc parkingowych, pozostawiając wolne bezpośrednio przy bocznym wejściu do kościoła dla osób starszych i tych, które mają problem
z przemieszczaniem się
.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych. Droga Krzyżowa odprawiana jest w piątek o godz. 1730 i w niedzielę o godz. 900 (w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznych).

Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 1715.

Diakonia Życia Ruchu Światło-Życie Diecezji Rzeszowskiej zaprasza w dniu 24 marca do parafii błogosławionej Karoliny Kózki w Rzeszowie na wieczór modlitwy dla i za rodziców, którzy w jakikolwiek sposób stracili swoje dziecko. Droga Krzyżowa godz. 2000, Eucharystia godz. 2100.

W dniu 25 marca na Cmentarzu WILKOWYJA w Rzeszowie odbędzie się pierwszy w naszej diecezji „Pogrzeb Dzieci Utraconych” Msza Święta pod przewodnictwem ks. biskupa Ordynariusza odprawiona będzie w kaplicy cmentarnej o godz. 1700. (szczegóły na plakacie)

Biuro Pielgrzymkowe PIELGRZYM z Rzeszowa w dniach  od 27 kwietnia do 4 maja organizuje wyjazd „Perły Adriatyku z wizytą w Medjugorie”.

Koszt wyjazdu to 700 zł  i 290 euro.

Szczegóły na stronie internetowej biura i w zakrystii.