Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

10 lipca 2016 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o nasz parafialny kościół za prace porządkowe, za przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego 26 A kl. II i III.

         Dziękujemy za dzisiejsze ofiary składane na tacę przeznaczone na budowę kościoła, za ofiary składane w Kancelarii Parafialnej i wpłaty bankowe. Mieszkańcom z ulicy Armii Krajowej 1 (37 rodzinom) dziękujemy za wspólną ofiarę na kościół złożoną w minionym tygodniu w kwocie 5100 zł. Bóg zapłać!

Jednemy z parafian dziękujemy za wczorajszą pracę przy porządkowaniu terenu i wykoszeniu trawy wokół kościoła i papieskim obelisku. Bóg Zapłać.

Jutro do naszej parafii na nocleg przybędą pielgrzymi Pieszej Trzeźwościowej Pielgrzymki do Miejsca Piastowego. Prosimy osoby, które zdecydowały się na zabranie pątników do domu o zgromadzenie się przed kościołem około godz. 20-tej. Potrzeba jeszcze kilkunastu miejsc noclegowych; prosimy o zgłaszanie się.  

We wtorek z racji zbliżającego się Święta Policji, w naszym kościele o godz. 830 Msza Święta w intencji Policjantów, pracowników cywilnych Policji i ich rodzin.

W środę 13-go lipca kolejne Nabożeństwo Fatimskie o godz. 19-tej, które poprowadzi ks. Radosław Banaś tegoroczny neoprezbiter.

Jest do nabycia nowy numer gazetki ropczyckich parafii WSPÓLNOTA Królowej Rodzin.