Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XV niedziela zwykła

11 lipca 2021 r.

 

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu otaczali troską nasz parafialny kościół, pracowali przy sprzątaniu, dezynfekcji i przygotowaniu świątyni na niedzielę oraz złożyli znaczną ofiarę serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego 6.

Dziękujemy za dzisiejszą kładkę na tacę przeznaczoną na cele budowlane w parafii, za wpłaty bankowe i ofiary indywidualne składane w Kancelarii Parafialnej. Bóg zapłać!

W poniedziałek przypada wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, we wtorek świętych Andrzeja Świerada i Benedykta – jest to 13 dzień miesiąca; o godz. 1900 kolejne Nabożeństwo Fatimskie z procesją różańcową, które poprowadzi ks. Michał Polański, w piątek N M P z Góry Karmel.

W przyszłą niedzielę organizowany jest w Ropczycach charytatywny bieg: BIEGNIEMY DLA OLIWII. W związku z tym, w godzinach od 1030 do 1400 znaczna cześć ulic będzie wyłączona z ruchu. Dotyczy to także ulic w najbliższym otoczeniu kościoła.

Zamknięte ulice: WITOSA,

NAJSWIETSZEJ MARII PANNY,

VISCARDIEGO,

ks. SKORODECKIEGO,

MEHOFFERA,

ks. SIEWIERSKIEGO,

ks. KONARSKIEGO,

PIŁSUDSKIEGO,

kard. WYSZYŃSKIEGO (rondo)

ks. ZWIERZA,

RYNEK,

MICKIEWICZA,

WITOSA,

KONOPNICKIEJ.