Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXIV Niedziela Zwykła

11 września 2022 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą parafialną świątynię; za sprzątanie, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną znaczną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego 10.

Dziękujemy za dzisiejszą składkę na tacę przeznaczoną na cele parafialne, za ofiary składane w Kancelarii Parafialnej i wpłaty bankowe. Bóg zapłać!

W poniedziałek 12 września, w kościele sanktuaryjnym odpust Najświętszego Imienia Maryi. Msze święte o godz. 1630 i 1800.

We wtorek wieczorem kolejne nabożeństwo fatimskie. Liturgii będzie przewodniczył ks. Tadeusz Gąsiorowski proboszcz parafii pw. NMP Częstochowskiej z Jasła. Na procesję postarajmy się zabrać świece, które będą wyłożone wraz z lampionami przy wejściu głównym. Świece zostały zakupione w Fatimie.

W środę 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. O godzinie 1530 w kapicy na Cmentarzu Komunalnym Msza święta odpustowa.

O godz. 1700 Msza święta przy Krzyżu Jubileuszowym w Powiatowym Ogrodzie Pamięci przy ul. ks. Józefa Wójcika w Ropczycach-Witkowicach. Po liturgii odsłonięcie muralu Żołnierzy Wyklętych na budynku warsztatów Szkolnych Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza.

W środę o godz. 1800 po wakacyjnej przerwie, w salce katechetycznej spotkanie Kręgu Biblijnego.

W czwartek wspomnienie liturgiczne Najświętszej Maryi Panny Bolesnej – patronki Apostolstwa Dobrej Śmierci. Zapraszamy do uczestnictwa w liturgii.

W sobotę o godz. 930 przy Domu Parafialnym rozpoczęcie spotkań młodzieżowych grup duszpasterskich (Oaza, KSM, ministranci i lektorzy). W planie wspólna modlitwa, integracja i poczęstunek. Zapraszamy wszystkich chętnych!!!

W niedzielę przy Krzyżu III Tysiąclecia, przy ul. Borki Chechelskie o godz. 1130 suma odpustowa w rocznicę poświęcenia kamienia węgielnego.