Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXXII   NIEDZIELA   ZWYKŁA

12 – 18 listopada 2018 roku

 

Wszystkim przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu otaczali troską naszą świątynię dziękujemy za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Pułaskiego 1 – 31 (nieparzyste) i 28 (parzyste).

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę, przeznaczone na budowę kościoła, za ofiary składane w Kancelarii Parafialnej i wpłaty bankowe. Bóg zapłać!

We wtorek 13-go listopada o godz. 2000 Wieczór Fatimski (zabierzmy ze sobą światło). Zapraszamy!

Zachęcamy do wspólnej modlitwy wieczornej na Mszach Świętych, za naszych zmarłych polecanych w wypominkach.

Dzisiaj o godz. 16-ntrum Kultury Koncert Patriotyczny „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

Jak w latach minionych, będzie można nabyć u ministrantów po Mszach Świętych  „Słowo na każdy dzień Ewangelia 2019”. Mały format w cenie 9 zł, duży 17 zł.

Zbliża się ADWWENT. Wieczorem gromadzić się będziemy na Mszach Świętych roratnich. Dzieci zapraszamy na procesję ze światłem. Dla chętnych oazowicze dzisiaj i za tydzień rozprowadzają lampiony (16 i 20 zł).