Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXVIII Niedziela Zwykła

11 października 2015 roku

 

         Dzisiejsza niedziela jest kolejnym „Dniem Papieskim”. po Mszach Świętych do puszek możemy złożyć ofiary przeznaczone na „Żywy Pomnik Świętego Jana Pawła II”, którym są stypendia dla zdolnej a ubogiej młodzieży

Wszystkim, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o nasz kościół wyrażamy wdzięczność, za prace porządkowe, przygotowanie świątyni na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Pułaskiego numery parzyste 1088.

Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na tacę przeznaczone na budowę kościoła, za ofiary składane w Kancelarii Parafialnej i wpłaty bankowe. Bóg Zapłać !

We wtorek kolejne, ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie z procesją różańcową. Naszym modlitwom będzie przewodniczył ks. Tomasz Bać wicerektor Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie. Na procesję prosimy zabrać świece i lampiony.

W tym tygodniu przypada:

w środę      – św. Małgorzaty Marii Alacoque.

w czwartek – św. Teresy od Jezusa – doktora kościoła.

w piątek     – św. Jadwigi Śląskiej.

w sobotę     – św. Ignacego Antiocheńskiego – biskupa i męczennika.

Przyszła niedziela rozpoczyna TYDZIEŃ MISYJNY.

We wtorek o godzinie 1600 w sali katechetycznej domu parafialnego – harcówce, wznawia w nowym roku szkolnym działalność XV Ropczycka Drużyna Harcerska. Na spotkanie zapraszamy dotychczasowych druhów i druhny oraz uczniów od klasy IV szkoły podstawowej i gimnazjalistów, którzy chcieliby poznać działalność harcerską i zaangażować się w ruch harcerski. Serdecznie zapraszamy.