Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

VI Niedziela Zwykła

12 lutego 2023 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się  o nasz kościół. Wdzięczni jesteśmy za prace porządkowe i przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Konarskiego 15.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na prace w naszym kościele, za ofiary składane w kancelarii i wpłaty bankowe. Bóg zapłać!

Jutro wieczorem (13 lutego ) kolejne fatimskie czuwanie. Do wspólnej modlitwy różańcowej, śpiewu i wysłuchania katechezy zapraszamy na godz. 2000.

W przyszłą niedzielę i w środę popielcową młodzież będzie rozdawała „Zdrapki Wielkopostne”. Są to zadania na każdy dzień, ukryte w atrakcyjnej formie zdrapek, które pomagają dobrze przeżywać czas Wielkiego Postu. Jest to ciekawa propozycja dla dorosłych i młodzieży. Ofiary składane z tej okazji zostaną przeznaczone na wsparcie wakacyjnych wyjazdów młodzieży z grup duszpasterskich.

Siostry Służebniczki ogłaszają nabór do Ochronki na nowy rok szkolny 2023/24. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i w Ochronce.