Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

12 marca 2017

Druga niedziela Wielkiego Postu – to Niedziela „Ad Gentes” – dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Po Mszach Świętych możemy złożyć ofiary do puszek, które zostaną przekazane na cele misyjne.

Dziękujemy Wszystkim, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę Bóg zapłać!

O dyżur w tygodniu, który się rozpoczyna prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej 2, klatki IV i V.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na budowę kościoła, za ofiary złożone w Kancelarii Parafialnej i wpłaty bankowe. Bóg zapłać!

W poniedziałek 13 marca o godz. 2000 kolejne czuwanie fatimskie.

W środę – trzecią miesiąca, na pół godziny przed wieczorną Eucharystią, Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza do wspólnej modlitwy.

W tym roku przypada 300 rocznica koronowania papieskimi koronami wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej i 15 rocznica nawiedzenia naszej parafii przez kopię cudownego obrazu z Jasnej Góry. Z tej okazji przygotowywana jest kopia wizerunku jasnogórskiego, która zostanie umieszczona w naszym kościele, a poprzedzone to będzie parafialną pielgrzymką na Jasną Górę.
Wyjazd planowany jest na 25 kwietnia (wtorek) o godz. 800, powrót po wieczornym Apelu Jasnogórskim. W programie przewidziany jest różaniec oraz Msza Święta w kaplicy Cudownego Obrazu. W czasie liturgii Ojcowie Paulini poświecą obraz przeznaczony do naszej parafii. Osoby zainteresowane pielgrzymką prosimy o zgłaszanie sie w zakrystii lub w kancelarii. Koszt wyjazdu 40 zł.