Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

IV Tydzień Wielkanocny

12 maja 2019 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię, za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul AK 1, kl. III i IV.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę  przeznaczone na budowę kościoła, za ofiary składane w Kancelarii i wpłaty bankowe. Dziękujemy panom za pomoc w rozładowaniu sobotniego transportu i panu Tomaszowi za przywiezienie latarni. Bóg zapłać!

Jutro pierwsze nabożeństwo fatimskie z procesją różańcową o godz. 1900. Naszym modlitwom będzie przewodniczył ks. Marek Story wicekanclerz rzeszowskiej Kurii Diecezjalnej. zapraszamy do wspólnej różańcowej modlitwy.

W środę na pół godziny przed wieczorną Eucharystią Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza do modlitwy słowami Koronki do Siedmiu Boleści Maryi.

W przyszłą sobotę 18 maja o godz. 1700 pierwsze w tym roku nabożeństwo różańcowe w dekanacie ropczyckim z procesją, z ropczyckiego rynku do parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej. Temat ogólny tegorocznych nabożeństw to cytat z wypowiedzi Prymasa Tysiąclecia Sługi Bożego ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego: „Rzeczy Bożych na ołtarzu cesarza składać nam nie wolno! Non possumus!” (21 maja 1953 r.)

Starostwo Powiatowe informuje i zaprasza dzisiaj na Dni Otwarte Funduszy Europejskich, które odbywają się w Centrum Edukacji Kulturalnej w Ropczycach.

Jest jeszcze kilka ostatnich miejsc na lipcową pielgrzymkę do Grecji (29 VI – 7 VII 2019) Bliższe informacje u ks. Pawła.