Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

Wniebowstąpienie Pańskie

12 maja 2024 roku

Przedstawicielom czterech rodzin z ul. Pułaskiego 35 dziękujemy serdecznie za opiekę nad naszą świątynią. Dziękujemy za prace porządkowe, przygotowanie kościoła niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Pułaskiego 39 i 41.

Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na tacę przeznaczone na spłatę zobowiązania za wykonane ławki. Wdzięczni jesteśmy za wpłaty bankowe i ofiary w kancelarii. Bóg zapłać!

Jutro wieczorem (o godz. 1900) zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie połączone
z procesją różańcową
ulicami osiedla. Niestety ks. arcybiskup Piero Marini od wczoraj przebywa w Klinice Gemelii i nie może przewodniczyć naszej liturgii.

 

W czwartek święto św. Andrzeja Boboli kapłana i męczennika, Patrona Polski.

W piątek o godz. 1245 dodatkowa Msza święta w intencji Strażaków i ich rodzin.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zakończenie okresu wielkanocnego. Przypominamy o obowiązku wynikającym z przykazania kościelnego o Komunii świętej. Składka na tacę przeznaczona jest na Katolickie Radio VIA.

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Rodzinie „Nie Bądź Obojętny” organizuje po raz 31 wakacyjny wypoczynek dla dzieci z Domów Dziecka prowadzonych przesz Siostry Michalitki. Jeśli ktoś zechciałby przyjąć takie dziecko na 3 tygodniowy wypoczynek, proszony jest o kontakt ze Stowarzyszeniem. (szczegóły na plakacie)

W przyszłą niedzielę do puszek CARITAS zbierać będziemy ofiary na pomoc dla naszej młodej parafianki w opłaceniu turnusu z terapią leczenia anoreksji.