Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXXII Niedziela Zwykła

12 listopada  2017 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o nasz kościół za prace porządkowe, przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!.

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Asnyka  nr 1 -17 (nieparzyste)  i 228 (parzyste)

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na budowę kościoła, za ofiary składane w Kancelarii Parafialnej i wpłaty bankowe. Bóg zapłać!

Dzisiejszą niedzielę przeżywamy jako Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym pod hasłem Ocalmy Chrześcijan na Bliskim Wschodzie”.

Po Mszach Świętych u ministrantów można złożyć ofiary przeznaczone dla chrześcijan w Syrii. Dziękujemy!

W poniedziałek zapraszamy na godz: 2000 do Naszego kościoła wszystkich czcicielów Matki Bożej na Wieczór Fatimski. Prosimy zabrać ze sobą świece.

Z racji zbliżających się Świąt Narodzenia Pańskiego Pan organista jak co roku rozpoczyna odwiedziny rodzin Naszej parafii roznosząc opłatki na stół wigilijny. Odwiedziny rozpocznie w tym tygodniu w Sobotę od godz: 1100 AK 3 oraz od 1530 AK 8 następnie AK 9.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie informuje o utworzeniu Placówki Wsparcia Dziennego NASZA BAZA. Placówka mieści się przy ul. Konopnickiej 3, korzystać z nie mogą dzieci i młodzież w wieku od 8 do 17 lat. Nabór do 30-go listopada (informacje szczegółowe na tablicy ogłoszeń).

W dniach od 1 do 10 lipca 2018 roku organizowana jest dekanalna pielgrzymka do Sanktuariów Europy. Pielgrzymowanie zaczyna się od Fatimy, dokąd udajemy się samolotem i stamtąd wracając autokarem odwiedzimy Santiago de Compostela, Lourdes, La Salette, Mariazell. Program obejmuje również miejsca wakacyjnego wypoczynku takie jak Porto, Lizbona, wybrzeże Liguryjskie, Awinion. Całkowity koszt to 3500zł. Zgłoszenia przyjmujemy do połowy grudnia.