Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XV Niedziela Zwykła

12 lipca 2015 roku

 

         Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o nasz kościół, za prace porządkowe i przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego 26b kl. I II.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na budowę kościoła, za ofiary składane w Kancelarii Parafialnej z okazji różnych posług duszpasterskich i wpłaty bankowe Bóg zapłać!

W minionym tygodniu wypłacono parafii Świętego Józefa w Głogowie Małopolskim 3500 zł za ławki, jakie przekazano nam w ubiegłym roku. Pozostałą część kwoty jaką złożyli mieszkańcy ul Armii Krajowej 1 wpłacono na konto parafialne. Bóg zapłać!

W imieniu duszpasterzy i uczestników pieszej pielgrzymki do Miejsca Piastowego, których gościliśmy w minioną noc, dziękujemy serdecznie Wszystkim, którzy przyjęli pielgrzymów na nocleg i zaopiekowali się nimi. Bóg zapłać!

Księżom Michalitom wyrażamy wdzięczność za przekazanie naszej parafii relikwii założyciela Zgromadzenia błogosławionego ks. Bronisława Markiewicza.

Relikwie wystawione są dzisiaj przy ołtarzu. Niech błogosławiony Bronisław oręduje za nami przed Bogiem w sprawach trzeźwości, wychowania dzieci i młodzieży i naszych rodzin.

W poniedziałek 13-go lipca kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Naszym modlitwom będzie przewodniczył ks. Paweł Blat – tegoroczny neoprezbiter.

W przyszłą niedzielę z okazji zbliżającego się święta Świętego Krzysztofa modlić się będziemy za wszystkich użytkowników dróg i podróżujących. Pojazdy można parkować na placu przy kościele i Domu Parafialnym.