Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XI niedziela zwykła

13 czerwca 2021 r.

 

Przedstawicielom mieszkańców, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o nasz parafialny kościół, pracowali przy sprzątaniu, dezynfekcji i przygotowaniu świątyni na niedzielę oraz za złożoną znaczną ofiarę serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego 2.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę, przeznaczone na cele budowlane, za ofiary indywidualne i wpłaty bankowe. Bóg zapłać!

Informujemy, że niestety główny chór dostępny jest dla wiernych po raz ostatni. Przez najbliższe kilkanaście miesięcy złożone tam będą organy zakupione w Speyer w Niemczech. Oczekiwać tam będą na zbudowanie ich na nowo. Nastąpi to nie wcześniej, jak późną jesienią przyszłego roku. Dostępne dla wiernych są chóry boczne; wejście przez zakrystie.

Dzisiaj o godz. 1900 kolejne nabożeństwo Fatimskie z procesją różańcową. Słowo Boże wygłosi i procesję poprowadzi ks. Krzysztof Sławniak z Witkowic.

W środę od godz. 1830 wraz z Apostolstwem Dobrej Śmierci modlimy się słowami różańca do Siedmiu Boleści Maryi. Zapraszamy!

W przyszłą niedzielę członkowie parafialnego zespołu CARITAS rozprowadzać będą „cegiełki” na pomoc w zorganizowaniu letniego wypoczynku dla dzieci z rodzin potrzebujących finansowego wsparcia.