Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XIX Niedziela Zwykła

13 sierpnia  2017 roku

 

Dzisiaj o godz. 1900 kolejne Nabożeństwo Fatimskie pod przewodnictwem ks. Sławomira PIĘTOWSKIEGO  z Sanktuarium  Matki Bożej „Madonny z Puszczy – Patronki Leśników i Pani Ziemi Kolbuszowskiej” z Ostrów Tuszowskich.

W sobotę kolejna dekanalna, fatimska procesja z figurą Matki Bożej do parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej W Ropczycach. Rozpoczęcie o godz. 1700.

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię dziękujemy za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego nr 24 a, kl. 3 i 4. Sprzątanie kościoła będzie w środę, a przygotowanie na niedzielę w piątek po wieczornym nabożeństwie.

Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na tacę przeznaczone na budowę kościoła, za wpłaty bankowe i ofiary składane w Kancelarii Parafialnej. Bóg zapłać!

W najbliższych dniach prowadzone będą dalsze prace przy zagospodarowaniu otoczenia kościoła. Dziękujemy za pracę w minionym tygodniu przy izolacji betonowej konstrukcji.

W związku ze zbliżającymi się pracami przy kaplicy fatimskiej, prosimy w środę od godz. 830 kilku mężczyzn do przeniesienia wyposażenia kaplicy i przygotowania pomieszczenia dla ekipy budowlanej i elektryków.

W poniedziałek wspomnienie Świętego Maksymiliana Kolbego kapłana męczennika.

We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek Mszy Świętych niedzielny. Na Mszach Świętych poświęcenie owoców, ziół i kwiatów. Jak co roku, wiązanki będzie można odebrać przed Mszą Świętą, od przedstawicielek parafialnej CARITAS składając dobrowolną ofiarę przeznaczoną dla potrzebujących.

W środę na pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą, członkowie Apostolstwa Dobrej Śmierci zapraszają do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo Matki Bożej Bolesnej.

W niedzielę na Mszy Świętej o godz. 1130 dziękować będziemy za powołanie zakonne i śluby wieczyste siostry NEHEMI – Agnieszki Maciejewskiej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W kościele farnym o godz. 1430 Msza Święta dziękczynna za zbiory. Po liturgii Dożynki Gminne na stadionie. Organizatorzy serdecznie zapraszają.