Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXVIII tydzień zwykły

XIX Dzień Papieski

13 października 2019 roku

 

Dzisiaj wieczorem Nabożeństwo Fatimskie. W czasie procesji różańcowej udamy się pod kapliczkę Jezusa Miłosiernego gdzie odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia, wdzięczni za 15 lat obecności na osiedlu figury Jezusa Miłosiernego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i prosimy o zabranie świateł.

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu podjęli trud troski o naszą parafialną świątynię, za wszelkie prace porządkowe i przygotowanie kościoła na niedzielę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Konarskiego 2.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na cele budowlane w parafii. W miniony piątek zakończono prace przy pomoście serwisowym pod sklepieniem kościoła. Koszt materiałów to 16000zł. Panom Andrzejowi, Markowi i Romanowi dziękujemy za wykonaną pracę  –  żmudną, w trudnych warunkach, a bardzo solidną. Naszym parafianom dziękujemy za pomoc przy transportowaniu materiałów na miejsce montażu. Bóg zapłać!

Pod koniec listopada prowadzone będą prace przy kaplicy świętej Barbary. W czasie odpustu chcemy poświęcić nową figurę ikaplicę. Na przyszły rok planowane jest malowanie kościoła i zamontowanie membranowego sklepienia.

 Ks. proboszcz i wspólnota parafii św. Jana Pawła II w Rzeszowie dziękują za zebrane ofiary w minioną niedzielę. Zebrana kwota to prawie 4600zł. Bóg zapłać!

W środę od godziny 1730 wraz z członkami Apostolstwa Dobrej Śmierci zapraszamy do wspólnej modlitwy słowami Różańca do Siedmiu Boleści Maryi.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

dzisiaj –       św. Małgorzaty Marii Alacoque

wtorek –      św. Teresy od Jezusa

środa –        św. Jadwigi Śląskiej

czwartek –   św. Ignacego Antiocheńskiego

piątek –       św. Łukasza Ewangelisty