Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

III NIEDZIELA ADWENTU

13  grudnia  2015 roku

 

Wszystkim, którzy troszczyli się o nasz kościół w minionym tygodniu wyrażamy wdzięczność za wszelkie prace, przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Udzieli 4, klatka III i IV.

Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na tacę przeznaczone na budowę kościoła, za wpłaty bankowe i ofiary składane w Kancelarii Parafialnej z okazji różnych posług duszpasterskich. Bóg zapłać!

W miniony czwartek wpłacono ostatnią już ratę zobowiązania za granit (w kwocie 4500 zł) i zamówiono płytki na boczne chóry oraz klatkę schodową (od strony ulicy). Realizacja tego zamówienia przewidziana jest w drugim kwartale przyszłego roku.

Dzisiaj diecezjalna inauguracja Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia. Uroczyste nabożeństwa z obrzędem otwarcia „Bramy Miłosierdzia” o godzinie 1700
w katedrze i kościele Miłosierdzia Bożego w Sędziszowie Małopolskim.

W naszym kościele z racji 13-go dnia miesiąca o godz. 2030 Wieczór Fatimski.

W środę 16-go grudnia rozpoczęcie Nowenny przed Uroczystością Bożego Narodzenia. Na wieczorną Eucharystię zapraszamy szczególnie członków i sympatyków Apostolstwa Dobrej Śmierci. W czasie liturgii modlić się będziemy o rozwój Apostolstwa, któremu patronuje Matka Boża Bolesna.

W piątek o godz. 2000 zapraszamy na kolejną katechezę i wspólną modlitwę przed Najświętszym Sakramentem w ramach przygotowania do Światowego Dnia Młodzieży.

W niedzielę o godz. 1900 zapraszamy do Centrum Kultury na projekcję filmu pod tytułem „Ze wszystkich sił”.

W zakrystii, u przedstawicieli parafialnego oddziału CARITAS oraz u ministrantów można nabyć świece na stół wigilijny (duża 12 zł, mała 5 zł).

Młodzież z KSM-u rozprowadza kartki świąteczne.

Pan Organista odwiedzi parafian z opłatkami na stół wigilijny od godz. 1630

poniedziałek:       ul. Konarskiego nr 9

wtorek:                ul. Piłsudskiego nr 24a

Opłatki można odebrać również w zakrystii po Mszach świętych.