Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXIV Niedziela Zwykła 

13 września 2015 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o nasz kościół, za prace porządkowe i przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną 

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego (domki jednorodzinne) od numeru 28 do końca.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę, przeznaczone na budowę kościoła.

Dzisiaj o godz. 1900  kolejne nabożeństwo fatimskie. Naszym modlitwom będzie przewodniczył ks. Piotr Ciuba z parafii Przemienienia Pańskiego. Na procesję różańcową prosimy zabrać świece i lampiony. 

Jutro w liturgii przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Przy Krzyżu Milenijnym w Ropczycach – Witkowicach o godz. 1700 zostanie odprawiona Msza Święta. Jest to również okazja do uczczenia przez modlitwę, XXXV rocznicy powstania NSZZ „SOLIDARNOŚĆ”. Organizatorzy serdecznie zapraszają. 

Z początkiem nowego roku szkolnego i duszpasterskiego, we wtorki i czwartki po wieczornej Mszy Świętej, wznawiamy spotkania sekcji muzycznej. Zapraszamy na próby śpiewu w ramach przygotowania do Światowego Dnia Młodzieży.