Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

I niedziela WIELKIEGO POSTU

14 lutego 2016

 

Dziękujemy przedstawicielom mieszkańców, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię za prace porządkowe, za przygotowanie kościoła na niedzielę i złożoną ofiarę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego nr 6.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na budowę kościoła, za ofiary składane w Kancelarii Parafialnej i wpłaty bankowe. Bóg zapłać!

W środę 17-go lutego na pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą modlitwa słowami Różańca do siedmiu boleści. Zapraszamy do włączenia się w to modlitewne czuwanie nie tylko członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, ale wszystkich, którzy chcą jak najlepiej przygotować się do przejścia przez bramę śmierci do wieczności.

W piątek Droga Krzyżowa o godz. 1730, w niedzielę o godz. 900 i Gorzkie Żale o godz. 1715.

W drugą niedzielę Wielkiego Postu – niedzielę „Ad Gentes” (21 lutego) przeżywać będziemy dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami pod hasłem „Miłosierni aż po krańce świata”. Ofiary złożone do puszek przeznaczone będą na misje.

Parafia Garnizonowa w Rzeszowie wraz z żołnierzami 21 Brygady Strzelców Podhalańskich organizują Nocną Drogę Krzyżową. Rozpoczęcie nabożeństwa 25 lutego Mszą Świętą w Kościele Garnizonowym o godz. 1800, a zakończenie W Sanktuarium Matki Bożej w Czudcu o 800 rano 26 lutego. Trasa liczy 43 km. Na drogę powrotna zapewniony jest autokar. Zapisy w Parafii Garnizonowej lub przez internet.