Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XI  NIEDZIELA  ZWYKŁA

14  czerwca  2020  roku

 

Przedstawicielom rodzin, które w minionym tygodniu otaczały troską nasz kościół dziękujemy za przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!
O dyżur prosimy mieszkańców z ul Żeromskiego 8.

Przez Oktawę Uroczystości BOŻEGO CIAŁA Msze święte tylko wieczorem.

W środę od godz. 1830 Koronka do Siedmiu Boleści Maryi. Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza do wspólnej modlitwy.

W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała i procesji Eucharystycznych. Błogosławieństwo ziół i wianków oraz małych dzieci.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po litanii Akt Zawierzenia rodzaju ludzkiego Bożemu Sercu. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W sobotę Wspomnienie Niepokalanego Seca Maryi.

W niedzielę o godz. 1300 dodatkowa Msza Święta, w czasie której dzieci klasy trzeciej przystąpią po raz pierwszy do Komunii Świętej. Tak będzie przez najbliższe cztery niedziele.

Sakrament bierzmowania dla młodzieży z parafii św. Rodziny, św. Michała Archanioła i św. Barbary przewidywany jest 4 lipca o godz. 1100.

Rodzicom dzieci klas trzecich dziękujemy za podjęte prace porządkowe przez minione trzy soboty. Bóg zapłać!

Wyrażamy wdzięczność wszystkim za modlitwę i troskę, za materialne wsparcie (zakupy i posiłki), za słowa otuchy i pociechy w minionych dniach kwarantanny. Bóg zapłać! Jest to dla nas również lekcja i nauka, że sensacja i plotka potrafią przybrać niewyobrażalne rozmiary. Dlatego w każdym przypadku przekazując wieści szukajmy informacji u źródła.