Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

14 sierpnia 2016 roku

 

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię dziękujemy za wszelkie prace, za przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego 24 A kl. III i IV.

         Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na budowę kościoła, za wpłaty bankowe i ofiary składane w Kancelarii Parafialnej. Bóg zapłać!

         Jutro Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.  Na Mszach świętych poświęcenie wianków, ziół i kwiatów. Panie z parafialnego zespołu Caritas przygotowały wiązanki, które będzie można odebrać przed każdą Eucharystią. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na pomoc najuboższym. Za hojność dziękujemy – Bóg zapłać!

         W środę – trzecią miesiąca na pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą modlitewne czuwanie Apostolstwa Dobrej Śmierci. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W przyszłą niedzielę Dożynki Gminne. Uroczystość rozpocznie dziękczynna Msza Święta za zbiory w ropczyckiej Farze o godz. 1430. Następnie przemarsz grup dożynkowych na stadion i dalsza część uroczystości. Organizatorzy wraz z Panem Burmistrzem serdecznie zapraszają!

We wtorek 23-go lipca organizowana jest w dekanacie kolejna zbiórka elektrośmieci. Zainteresowani mogą odebrać ulotki od ministrantów. Niepotrzebny i zużyty sprzęt będzie można składać przy garażach w przyszły poniedziałek.