Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

II Niedziela Zwykła 15 stycznia 2023 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się
o parafialną świątynię. Wdzięczni jesteśmy za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego 26 b kl. 1,2 i 3.

Wczoraj zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii – kolędę. Wdzięczni jesteśmy Wszystkim, którzy zechcieli przyjąć kapłana z modlitwą i błogosławieństwem. Dziękujemy za obecność na spotkaniach w kościele i wspólną modlitwę. Radujemy się zainteresowaniem sprawami parafii i życia Kościoła. Zachęcamy do włączenia się w działalność grup duszpasterskich w parafii. Dla dzieci i młodzieży to: OAZA, KSM, LSO – ministranci i lektorzy. Dla dorosłych to: Grupa Biblijna, Bractwo Dobrej Śmierci, CARITAS, Róże Różańcowe, Rycerze Kolumba, Akcja Katolicka, grupa muzyczna. Cieszy nas obecność nowych mieszkańców parafii i wszystkich, którzy uczestniczą w życiu duszpasterskim naszej wspólnoty. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz parafii i dla duszpasterzy.
W intencji Wszystkich, z którymi spotkaliśmy się w czasie kolędowym, w Święto Ofiarowania Pańskiego – Gromniczna o godz. 1600 odprawiona będzie Msza święta.

W środę wraz z Apostolstwem Dobrej Śmierci zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy słowami Różańca do Siedmiu Boleści Maryi o godz. 1730.

W czwartek w naszej diecezji Uroczystość Patrona Diecezji św. Józefa Sebastiana Pelczara.

W sobotę wspomnienie św. Agnieszki dziewicy i męczennicy.

Dzisiaj o godz. 1100 wraz z uczniami, absolwentami i nauczycielami Szkoły Muzycznej I Stopnia w Ropczycach zapraszamy na KONCERT KOLĘDI PASTORAŁEK.

Jeżeli ktoś chciałby przyjąć księdza z wizytą duszpasterską w czasie ferii szkolnych, prosimy zgłaszać się w zakrystii lub kancelarii.