Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

15 maja 2016 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o nasz kościół za prace porządkowe, przygotowanie świątyni  na niedzielę i złożoną ofiarę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul. AK nr 2, kl. II i III.

Dziękujemy za dzisiaj ofiary złożone na tacę przeznaczone na organizację Światowych Dni Młodzieży. Bóg zapłać!

W środę – trzecią miesiąca na pół godziny przed wieczorną Eucharystią modlitwa członków Stowarzyszenia Apostolstwa Dobrej Śmierci słowami Koronki do Siedmiu Boleści Matki Bożej.

W czwartek 19-go maja wieczorna Msza Święta o godz. 1800, w czasie której Jego Ekscelencja ks. biskup Kazimierz Górny udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży klas trzecich Gimnazjum z parafii Świętej Rodziny, Świętego Michała Archanioła i Świętej Barbary. Bierzmowanie w parafii farnej będzie we wtorek 17-go maja.

W piątek o godz. 2000 zapraszamy na katechezę o Duchu Świętym i modlitwę uwielbienia. Spotkanie poprowadzi ks. Tomasz Blicharz wieloletni rekolekcjonista i diecezjalny duszpasterz Liturgicznej Służby Ołtarza. Zaproszenie kierujemy szczególnie do młodzieży, która w tym tygodniu przyjmie sakrament bierzmowania i ich najbliższych.

W przyszłą niedzielę 22 maja w parafiach diecezji rzeszowskiej organizowana jest zbiórka do puszek. Jest to nasza pomoc dla poszkodowanych przez trzęsienie ziemi parafii w Ekwadorze, gdzie pracują misjonarze z naszej diecezji.

Od dzisiejszej niedzieli kanonicznie funkcję proboszcza w parafii Świętej Rodziny objął ks. Piotr Ciuba były wikariusz z parafii farnej.