Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

V Niedziela Wielkanocna

15 maja 2022 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię, za sprzątanie, przygotowanie kościoła na nabożeństwo fatimskie i niedzielę oraz za złożoną znaczną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Udzieli 2 latka 1 i 2.

Dziękujemy różom różańcowym i wszystkim czuwającym przed Najświętszym Sakramentem w miniony piątek za modlitwę i udział w wieczornej liturgii.

Dziękujemy panu Tadeuszowi za sobotnią pracę i skoszenie trawników przy kościele. Bóg zapłać!

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary, które złożono na tacę. Przeznaczone są one na Katolickie Radio VIA.

W poniedziałek 16 maja przypada święto św. Andrzeja Boboli Patrona Polski. W czasie Mszy świetej za wstawiennictwem świętego Patrona modlić się będziemy w intencji Ojczyzny.

W środę wraz z Apostolstwem Dobrej Śmierci zapraszamy na modlitewne czuwanie przed wieczorną Mszą świętą. Modlimy się słowami koronki do Siedmiu Boleści Maryi.

Szkoła Muzyczna I stopnia w Ropczycach ogłasza zapisy na rok szkolny 2022/23. Nauka jest bezpłatna. Szczegóły na plakacie. Termin zapisów upływa z dniem 24 maja.

W dniach od 25 lipca do 6 sierpnia wraz z Biurem PIELGRZYM organizowana jest autokarowa pielgrzymka do Sanktuariów Maryjnych Europy. Koszt to 1550 zł i 500 Eu. Bliższe informacje w zakrystii lub u ks. proboszcza.