Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

Wniebowzięcie Najswiętszej Maryi Panny

15  sierpnia  2020  roku

.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary składane do puszek przeznaczone na rzecz Misji ks. Antoniego Sokołowskiego na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Bóg zapłać! Dzisiaj ks. Antoni świętuje 35 lecie kapłaństwa i 25 lecie pracy misyjnej. Msza Święta dziękczynna będzie celebrowana w ropczyckiej farze o godz. 1600.

Paniom z parafialnego CARITAS i wolontariuszom dziękujemy, za od lat podejmowaną inicjatywę przygotowania wiązanek z kwiatów i ziół, świeconych w czasie dzisiejszych nabożeństw. Bóg zapłać! Dziękujemy również za złożone ofiary na CARITAS!

         Jutro, 16 sierpnia w łączności z całym Kościołem w Polsce przeżywamy Dzień Solidarności z Libanem. W swoich modlitwach pamiętajmy o mieszkańcach Bejrutu. Po Mszach Świętych będzie możliwość udzielenia materialnego wsparcia poszkodowanym  wybuchem w bejruckim porcie, przez ofiary złożone do puszek CARITAS.

 Diecezjalne Duszpasterstwo Rodzin informuje, że 11 i 12 września w Parafii Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Niechobrzu odbędą się katechezy przedmałżeńskie w formie rekolekcyjnej. Zaproszenie skierowane jest szczególnie do osób planujących małżeństwo w najbliższych miesiącach. Zgłoszenia: tel. 17 87 18 005, www.parafia.niechobrz.pl lub duszpasterzeniechobrz[at]gmail.com