Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXIV tydzień zwykły

15 września 2019 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię, za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego 24 A kl. III i IV.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na Katolickie Radio VIA. Bóg zapłać!

We wtorek 17-go września przypada 80 rocznica napaści Związku Sowieckiego na Polskę. Pamiętajmy w szczególnie tym dniu o obrońcach Ojczyzny i wszystkich prześladowanych i wywiezionych na zesłanie. Po wieczornej Mszy Świętej spotkanie FOCOLARE.

W środę przypada liturgiczne Święto świętego Stanisława Kostki – patrona polskiej młodzieży. Wieczorem na pół godziny przed Mszą Świętą Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza do wspólnej modlitwy słowami różańca do Siedmiu Boleści Maryi.

Spotkania dziecięcej grupy muzyczne odbywają się w czwartki o godz. 1845.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie informuje o możliwości wypożyczenia nowego specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego, pielęgnacyjnego i wspomagającego.

(szczegóły na tablicy ogłoszeń)