Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XX  NIEDZIELA  ZWYKŁA

16  sierpnia  2020  roku

 

Rodzinom, które w minionym tygodniu  troszczyły się o parafialną świątynię, dziękujemy za włożoną pracę, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę.

Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej AK 2, kl. 6  i 7.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary składane do puszek przeznaczone na pomoc mieszkańcom Bejrutu poszkodowanym przez wybuch w porcie. Bóg zapłać!

W środę wieczorem Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza od godz. 1830 do wspólnej modlitwy słowami Koronki do Siedmiu Boleści Maryi.

         Diecezjalne Duszpasterstwo Rodzin informuje, że 11 i 12 września w Parafii Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Niechobrzu odbędą się katechezy przedmałżeńskie w formie rekolekcyjnej. Zaproszenie skierowane jest szczególnie do osób planujących małżeństwo w najbliższych miesiącach. Zgłoszenia: tel. 17 87 18 005, www.parafia.niechobrz.pl lub duszpasterzeniechobrz[at]gmail.com