Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXIX Niedziela Zwykła

16 października 2022 roku

 

Dzisiaj XXII Dzień Papieski przeżywany pod hasłem Veritatis splendor. Do puszek przed kościołem można złożyć ofiary na rzecz fundacji stypendialnej dla zdolnej a niezamożnej młodzieży. Dziękujemy za ofiarność.

Dziękujemy wszystkim przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o parafialną świątynię, za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej 1, kl. 7 i AK 2, kl. 1.

Panu Romanowi dziękujemy za wykoszenie trawy i pracę przy przycince drzew.

Przyszła niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Ofiary jakie będziemy składać na tacę przeznaczone są na misje.

Dekanalny duszpasterz młodzieży zaprasza młodzież z okazji dnia papieskiego w piątek 21 października na spotkanie w Ropczycach – Witkowicach. Rozpoczęcie Mszą świętą o godz. 1700, następnie chwila integracji przy kremówce i o 1900 czuwanie „ze świętym Janem Pawłem II”.

Przy drzwiach głównych wyłożone są kartki wypominkowe. Prosimy o czytelne wpisywanie imion w pierwszym przypadku i wyraźne zaznaczenie czy mają to być wypominki roczne. Wypełnione kartki przekazujemy duszpasterzom. Nie składamy ich na tacę.

U ministrantów można jeszcze nabyć egzemplarze Ewangelii na każdy dzień.

Na tablicy ogłoszeń jest informacja Niepublicznego Zespołu Szkół w Ropczycach o trwających zapisach na kierunek ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ.