Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXXIII Niedziela Zwykła

 16 listopada 2013

  

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o nasz kościół dziękujemy za prace porządkowe, przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg Zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Asnyka 21-63 (nieparzyste) i 30-56 (parzyste).

 Dziękujemy czterem parafianom, którzy przez cały tydzień pracowali przy uporządkowaniu placu przy kościele. Bóg zapłać!

 Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na fundusz przygotowania Światowych Dni Młodzieży w 2016 roku, o czym przed tygodniem w liście pasterskim wspominali księża biskupi.

 We wtorek 18 listopada przypada Święto błogosławionej Karoliny Kózki, patronki diecezji i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży jest to również  setna rocznica Jej męczeńskiej śmierci. Młodzież zaprasza do wspólnego uczczenia Patronki w czasie wieczornej Mszy Świętej.

 Rekolekcje i Misje są wydarzeniem szczególnym w życiu parafii i każdego chrześcijanina. Na tydzień przed odpustem parafialnym przeżywanym w piętnastym roku utworzenia parafii Świętej Barbary, w roku oddania dla kultu Bożego nowego kościoła, w piątek 28 listopada rozpoczniemy czas Misji Świętych przeżywanych pod hasłem „Wierzę w Syna Bożego”. W związku ze tym, dzisiaj od godz. 14-tej młodzież odwiedzi wszystkie domy i mieszkania naszej parafii przynosząc program Misji Świętych. Prosimy o życzliwe przyjęcie. (nie składamy żadnych ofiar)

 Pan organista w tym tygodniu, z opłatkami na stół wigilijny odwiedzi:

 w sobotę od godz. 900 mieszkańców z bloków przy ulicy Armii Krajowej 1  i od godziny około 1300 mieszkańców z ulicy Armii Krajowej 2.