Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XI   NIEDZIELA   ZWYKŁA

17  czerwca 2018 roku

 

Dziękujemy wszystkim przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu otaczali troską naszą świątynię; za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej nr 3 klatka VII i Armii Krajowej 8.

W środę 20 czerwca o godzinie 1900 Msza Święta w int. członków Apostolstwa Dobrej Śmierci przez wstawiennictwo Matki Bożej Bolesnej. Pół godziny przed Eucharystią modlitwa słowami Różańca do Siedmiu Boleści Matki Bożej.

W piątek 22 czerwca o godz. 800 Msza Święta na zakończenie Roku Szkolnego. Po Mszy Świętej uroczystości w szkole.

W niedzielę 1-go lipca wyrusza z naszego dekanatu pielgrzymka do Fatimy i innych sanktuariów Europy. Tych, którzy chcą łączyć się duchowo z pielgrzymami zachęcamy do złożenia intencji modlitewnych, które pielgrzymi będą omadlać w miejscach pielgrzymowania. Specjalny koszyk, gdzie można składać intencje modlitewne wyłożony jest od dzisiaj do przyszłej niedzieli przy wyjściu z kościoła.

Ks. Biskup Ordynariusz zaprasza do uczestnictwa w 41 Pieszej Pielgrzymce z Rzeszowa na Jasną Górę pod hasłem MŁODZIEŻ, WIARA I ROZEZNANIE POWOŁANIA, która rozpoczyna się 4-go sierpnia.