Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

17 lipca 2016 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o nasz parafialny kościół za prace porządkowe, za przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego 26 B kl. I i II.

         Uczestnicy  Pieszej Trzeźwościowej Pielgrzymki do Miejsca Piastowego dziękują za nocleg i miłe przyjęcie.

W środę 20-go lipca w trzecią środę miesiąca na pół godziny przed wieczorną Eucharystią modlitewne czuwanie Apostolstwa Dobrej Śmierci. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W środę również, na ropczyckim rynku o godz. 1730 oficjalne powitanie młodzieży, która przybędzie do Ropczyc i Sędziszowa na Światowe Dni Młodzieży. Zapraszamy Wszystkich do włączenia się i wspólnego przeżywania radosnych, historycznych dni poprzedzających spotkanie w Krakowie. Kolejnym ważnym wydarzeniem w diecezji, w ramach ŚDM  jest FESTIWAL MŁODYCH w sobotę, w hali na Podpromiu w Rzeszowie. Wstęp jest za okazanymi biletami ze względu na ograniczoną ilość miejsc, bilety są bezpłatne  i można je rezerwować u któregokolwiek z wolontariuszy już od wtorku. Ramowy plan ŚDM w diecezji umieszczony jest na plakatach.

W niedzielę 24 lipca w parafii świętej Anny uroczystość odpustowa. Uroczysta suma o godz. 1100. W piątek po wieczornej Mszy Świętej o godz. 1800 koncert organowy i na fletni pana ku czci Świętej Anny.

W naszym kościele, z racji zbliżającego się wspomnienia Świętego Krzysztofa patrona kierowców, które przypada 25 lipca, w przyszłą niedzielę na Mszach Świętych modlimy się za wszystkich podróżujących, a po Eucharystii poświęcenie pojazdów.