Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

II Niedziela Zwykła

18 stycznia 2026

Dziękujemy przedstawicielom ośmiu rodzin z ul. Żeromskiego 4 za podjęty dyżur, prace porządkowe w miniony piątek i złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego 5.

Jutro liturgiczna Uroczystość świętego Józefa Sebastiana Pelczara – głównego Patrona Diecezji Rzeszowskiej. W tym dniu będzie możliwość prywatnej modlitwy przed relikwiami świętego Patrona.

W środę wieczorem na pół godziny przed wieczorną Eucharystią Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza do wspólnej modlitwy słowami Koronki do siedmiu boleści Maryi. Wieczorna Msza święta jest dziękczynieniem za 10 lat obecności i trwania na modlitwie podejmowanej z miłości do Boga i człowieka. Z tej okazji ks. Biskup Jan Wątroba skierował do Wspólnoty Apostolstwa Dobrej Śmierci słowo pasterskie.

W przyszłą niedzielę o godz. 1100 na „Koncert kolęd i pastorałek sprzed lat
w wykonaniu zespołu
KAPELA Z ROPCZYCKIEGO.

Wczoraj dobiegła końca kolęda – wizyta duszpasterska. Jesteśmy wdzięczni za Państwa obecność w domach i na wieczornych spotkaniach w kościele. Dziękujemy za propozycje duszpasterskie i uwagi, za złożone ofiary na rzecz parafii i dla duszpasterzy. Zapraszamy i zachęcamy do jeszcze bardziej czynnego zaangażowania się w działalność grup duszpasterskich dorosłych, dzieci i młodzieży. W niedzielę 1 lutego Msza święta o godz. 1130 będzie koncelebrowana w intencji Wszystkich, z którymi spotkaliśmy się w czasie kolędy i ich rodzin. Dziękujemy i zapraszamy do wspólnej modlitwy