Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

III Niedziela Wielkanocna

18 kwietnia 2021 r.

 

Dzisiaj rozpoczynamy XIII Tydzień Biblijny. Myślą przewodnią są słowa Chrystusa: „Ja jestem chlebem życia. kto do Mnie przychodzi nie będzie łaknął, a kto we Mnie wierzy nigdy pragnąć nie będzie” (J6,35).

Ofiary na tacę przeznaczone są na CARITAS.

Przedstawicielom mieszkańców, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o parafialną świątynię dziękujemy za podjęte prace przy sprzątaniu, dezynfekcji i przygotowaniu kościoła na niedzielę oraz za złożoną znaczną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Udzieli 2, kl. 5 i Udzieli 4, kl. 5.

W środę Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza do wspólnej modlitwy słowami koronki do Siedmiu Boleści Maryi od godz. 1830.

W piątek liturgiczna Uroczystość Świętego Wojciecha – Patrona Polski (z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych).

Dziękujemy za dalsze składane ofiary przeznaczone na wystrój prezbiterium kościoła, min. od róży Cierniem Ukoronowania i od ofiarodawców indywidualnych. Bóg zapłać!

Szkoła Muzyczna I stopnia w Ropczycach ogłasza zapisy na rok szkolny 2021/22. Nauka jest bezpłatna. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.