Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XVI niedziela zwykła

18 lipca 2021 r.

 

Przedstawicielom ośmiu rodzin, którzy w minionym tygodniu otaczali troską nasz parafialny kościół, pracowali przy sprzątaniu, dezynfekcji i przygotowaniu świątyni na niedzielę oraz złożyli znaczną ofiarę na rzecz parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego 7.

W środę na pół godziny przed wieczorną Eucharystią wraz z Apostolstwem Dobrej Śmierci zapraszamy do wspólnej modlitwy słowami Różańca do Siedmiu Boleści Maryi.

W czwartek święto św. Marii Magdaleny, w piątek święto św. Brygidy – Patronki Europy.

W sobotę przypada święto patronalne Policji. Z tej racji w piątek o godz. 1100 Msza święta w intencji Policjantek i Policjantów, pracowników cywilnych, emerytów oraz ich rodzin. Przez modlitwę dziękujmy tym, którzy na co dzień troszczą sie o nasze bezpieczeństwo.

W niedzielę wspomnienie św. Krzysztofa – Patrona Kierowców i podróżujących.

Po Mszach świętych poświęcenie pojazdów.

Odpowiadając na apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski abpa Stanisława Gądeckiego już dzisiaj po Mszach świętych do puszek CARITAS zbierane są ofiary na rzecz poszkodowanych przez powodzie w Belgii, Holandii i Niemczech.