Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

IV NIEDZIELA ADWENTU

18 grudnia 2016 roku

 

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię dziękujemy za prace porządkowe, złożoną ofiarę i przygotowanie kościoła na niedzielę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Udzieli 2, kl. 1 i 2.

Sprzątanie kościoła będzie w środę po spowiedzi. Natomiast na poniedziałek prosimy kilku mężczyzn o pomoc w wycięciu i przygotowaniu choinek.

Spowiedź przedświąteczna w naszym dekanacie:

*poniedziałek –    Świętej Urszuli (Granice) – 1500 – 1800

*wtorek –             Świętej Rodziny (Czekaj) – 1500 – 1800 ,

Świętej Anny (Chechły) – 1000 – 1200 i 1500 – 1730

*środa –               Świętej Barbary – 900 – 1200 i 1500 – 1800

*czwartek i piątek – Fara900 – 1200 i 1400 – 1800.

W sobotę ostatnie w tym roku roraty o godzinie 700.

Wieczorem z naszymi najbliższymi zasiądziemy przy wigilijnym stole składając sobie życzenia i dzieląc się opłatkiem. Zachęcamy w tym dniu do zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

         W niedzielę Uroczystość Narodzenia Pańskiego. O północy Pasterka, pozostałe Msze Święte w porządku niedzielnym. Składka na tacę z pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.

         W Święto Świętego Szczepana porządek Mszy Świętych niedzielny. Na Mszy świętej o 1130 uroczysty chrzest. Składka na tacę przeznaczona jest na katolickie uczelnie.

         W związku z feriami szkolnymi, które w województwie podkarpackim będą już od połowy stycznia, wizyta duszpasterska w naszej parafii rozpocznie się od środy 28 grudnia. Program wizyty duszpasterskiej będzie podany w drugi dzień świąt.

         Pan Organista zakończył odwiedziny mieszkańców i rodzin naszej parafii roznosząc opłatki. Wszystkim, którzy go przyjęli dziękuje za serdeczność, życzliwość i ofiary. Bóg Zapłać !

Opłatki można jeszcze odebrać po Mszach Świętych w zakrystii.