Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XVI  NIEDZIELA  ZWYKŁA

19  lipca  2020  roku

 

Przedstawicielom rodzin, które w minionym tygodniu otaczały troską nasz kościół dziękujemy za przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną znaczną ofiarę.

Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej 1, kl. 5 i 6.

         W przyszłą niedzielę Uroczystości odpustowe ku czci Świętej Anny patronki parafii w Ropczycach – Chechłach.

Z racji przypadającego w sobotę liturgicznego wspomnienia świętego Krzysztofa – patrona kierowców w sobotę i niedzielę, po Mszach Świętych poświęcenie pojazdów.

W tym dniu włączamy się w akcję pomocy polskim misjonarzom w zdobyciu funduszy na zakup środków transportu poprzez Fundację MIVA Polska . Do puszek zbierane będą ofiary na ten cel. W 2019 roku dzięki pomocy Fundacji zakupiono dla misjonarzy 58 samochodów (terenowych i osobowych), 3 busy, 1 ambulans, 155 rowerów, 42 wózki dla niepełnosprawnych, 31 motocykli, 1 quad, 3 silniki do łodzi, 1 łódź i 2 tuc-tuc (motorowe riksze). Pamiętajmy o naszych misjonarzach i włączmy się w pomoc dla nich.